Třeboň IN-LINE

Vedle cykloturistiky se v posledních letech stává stále populárnější také in-line bruslení. Ani Třeboň a Třeboňsko nechce být v této oblasti sportovního vyžití pozadu a proto nabízí několik tipů pro in-line bruslaře.

I když uvedené trasy oficiálně nejsou bruslařské, přesto mají kvalitní povrch, rovinatý a je zde minimální provoz.

 

Trasa Třeboň - Přeseka

Trasa vede z Třeboně, od obchodního centra Penny Market, do Břilic. Zde mohou začátečníci jet směrem na Přeseku a ti zkušenější směrem na Dunajovice. Délka trasy na Přeseku je cca 3 km a délka trasy na Dunajovice je cca 4 km.

 

Trasa Třeboň - Holičky

Trasa začíná v Třeboni u sv. Petra a Pavla a vede lesem přes Holičky a mezi rybníky až k samotě Vitmanov. Tato trasa je vhodná pro rodinné výlety a délka je cca 7 km.
Začátek trasy je nedaleko našeho ubytování, zeptejte se nás.

 

Trasa Chlum u Třeboně – Nová Huť

Tato trasa začíná v Chlumu u Třeboně a vede po krásné lesní cestě k hájovně Nová Huť. Je nenáročná, občas je třeba dát pozor na cyklisty a je dlouhá cca 6 km.

 

Trasa lázeňský park u Lázní Aurora

Je to trasa vhodná pro začátečníky, lázeňských hostů je zde přiměřeně, oceníte zejména nádherné prostředí, rovinatý terén a snadný přístup.

ubytování Třeboň penzion Na Kopečkuubytování v chatě Třeboňubytování Třeboňubytování Třeboň penzionceník ubytování Třeboňkontakt ubytování Třeboňapartmán Třeboň

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout