Masopust v Třeboni 23. února 2019

Přijeďte na Masopust do Třeboně! Akce se uskuteční na Masarykově náměstí s doprovodným programem, který byl v minulých letech hojně navštívený.

Na co se můžete těšit?

Přijede růžičková koleda z Nových Hradů, a to nejen dospělácká, ale i dětská, maškary a muzikanti. Přidají se k nim ještě místní loutkáři a ochotníci.  

Akce začíná v 10 hodiny žádostí o povolení koledovat před Turistickým informačním centrem.

Přímo na náměstí bude možné ochutnat pravé masopustní koblihy, boží milosti nebo speciality z domácí zabijačky. 
Restaurace Beseda, která bude hostit koledníky a maškary, připravila pro všechny návštěvníky jídelní lístek plný zabijačkových specialit.

 


Rezervace ubytování Třeboň Na Kopečku

Líbí se vám nabídka na Masopustní sobotu v Třeboni? Rezervujte si ubytování Třeboň Na Kopečku co nejdříve a zajistěte si levné ubytování nedaleko centra města.

Tešíme se na vás!

 

Apartmán u centra města - NOVINKA -

Nabízíme ubytování hotelového typu, v klidné lokalitě Třeboně, jen 300 m od historického centra města, rybníka Svět nebo Bertiných lázní.

více

Akce na zámku 2019

Renesanční zámek je hlavním symbolem Třeboně. Najdete ho na jihozápadní straně historického centra města, 1,5 km od našeho ubytování v Třeboni Na Kopečku.

 

Jaké akce se v roce 2019 konají na zámku?

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Během vaší dovolené v Třeboni můžete využít široké nabídky kulturních akcí. Především v jarních a letních měsících se na Třeboňsku konají nejrůznější koncerty, divadla, výstavy...

 

Jaké jsou akce v roce 2019?

více
ubytování Třeboň penzion Na Kopečkuubytování v chatě Třeboňubytování Třeboňubytování Třeboň penzionceník ubytování Třeboňkontakt ubytování Třeboňapartmán Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím