Třeboň IN-LINE

Vedle cykloturistiky se v posledních letech stává stále populárnější také in-line bruslení. Ani Třeboň a Třeboňsko nechce být v této oblasti sportovního vyžití pozadu a proto nabízí několik tipů pro in-line bruslaře.

I když uvedené trasy oficiálně nejsou bruslařské, přesto mají kvalitní povrch, rovinatý a je zde minimální provoz.

 

Trasa Třeboň - Přeseka

Trasa vede z Třeboně, od obchodního centra Penny Market, do Břilic. Zde mohou začátečníci jet směrem na Přeseku a ti zkušenější směrem na Dunajovice. Délka trasy na Přeseku je cca 3 km a délka trasy na Dunajovice je cca 4 km.

 

Trasa Třeboň - Holičky

Trasa začíná v Třeboni u sv. Petra a Pavla a vede lesem přes Holičky a mezi rybníky až k samotě Vitmanov. Tato trasa je vhodná pro rodinné výlety a délka je cca 7 km.
Začátek trasy je nedaleko našeho ubytování, zeptejte se nás.

 

Trasa Chlum u Třeboně – Nová Huť

Tato trasa začíná v Chlumu u Třeboně a vede po krásné lesní cestě k hájovně Nová Huť. Je nenáročná, občas je třeba dát pozor na cyklisty a je dlouhá cca 6 km.

 

Trasa lázeňský park u Lázní Aurora

Je to trasa vhodná pro začátečníky, lázeňských hostů je zde přiměřeně, oceníte zejména nádherné prostředí, rovinatý terén a snadný přístup.

Apartmán u centra města - NOVINKA -

Nabízíme ubytování hotelového typu, v klidné lokalitě Třeboně, jen 300 m od historického centra města, rybníka Svět nebo Bertiných lázní.

více

ČERVEN v Třeboni

Přijeďte v červnu do Třeboně na kola, třeba na prodloužený víkend a hlavně na zajímavé akce.

 

V červnu už to v Třeboni žije akcemi nebo sportovními akcemi, navštívit můžete i 22. ročník Truckshow nebo velmi oblíbené závody na Dračích lodích a na festival Okolo Třeboně.

 

Rezervujte si ubytování v Třeboni co nejdříve!

 

více

Akce na zámku 2019

Renesanční zámek je hlavním symbolem Třeboně. Najdete ho na jihozápadní straně historického centra města, 1,5 km od našeho ubytování v Třeboni Na Kopečku.

 

Jaké akce se v roce 2019 konají na zámku?

více

ČERVENEC v Třeboni

Těšit se můžete na Třeboňský divadelní festival, na Třeboňská nocturna - koncerty vážné hudby, na tradiční letní kino bratří Čadíků na náměstí a na konci měsíce pak na pivovarské slavnosti v Regentu.

Jaké další akce můžete navštívit?

více

Třeboňský divadelní festival 2019

V letošním roce můžete navštívit již 15. ročník Třeboňského divadelního festivalu. Jako každý rok, tak i letos můžete navštívit opravdu skvělé divadelní kusy, uvidíte např. Jaroslava Duška, Veroniku Žilkovou či Jiřího Bartošku.

 

Od června do září si můžete vybrat ze šesti divadelních her, jedna z nich je určena i pro děti.

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Během vaší dovolené v Třeboni můžete využít široké nabídky kulturních akcí. Především v jarních a letních měsících se na Třeboňsku konají nejrůznější koncerty, divadla, výstavy...

 

Jaké jsou akce v roce 2019?

více

Festival Okolo Třeboně

LÉTO V TŘEBONI ZAČÍNÁ!

více

Rezervace ubytování pro rok 2019

Jaké jsou termíny akcí pro rok 2019?

Už nyní si můžete rezervovat ubytování v Třeboni na léto 2019.

Vybírat můžete z atraktivních volných termínů. Ubytování od 300 Kč za osobu.

 

více
ubytování Třeboň penzion Na Kopečkuubytování v chatě Třeboňubytování Třeboňubytování Třeboň penzionceník ubytování Třeboňkontakt ubytování Třeboňapartmán Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím