Třeboň IN-LINE

Vedle cykloturistiky se v posledních letech stává stále populárnější také in-line bruslení. Ani Třeboň a Třeboňsko nechce být v této oblasti sportovního vyžití pozadu a proto nabízí několik tipů pro in-line bruslaře.

I když uvedené trasy oficiálně nejsou bruslařské, přesto mají kvalitní povrch, rovinatý a je zde minimální provoz.

 

Trasa Třeboň - Přeseka

Trasa vede z Třeboně, od obchodního centra Penny Market, do Břilic. Zde mohou začátečníci jet směrem na Přeseku a ti zkušenější směrem na Dunajovice. Délka trasy na Přeseku je cca 3 km a délka trasy na Dunajovice je cca 4 km.

 

Trasa Třeboň - Holičky

Trasa začíná v Třeboni u sv. Petra a Pavla a vede lesem přes Holičky a mezi rybníky až k samotě Vitmanov. Tato trasa je vhodná pro rodinné výlety a délka je cca 7 km.
Začátek trasy je nedaleko našeho ubytování, zeptejte se nás.

 

Trasa Chlum u Třeboně – Nová Huť

Tato trasa začíná v Chlumu u Třeboně a vede po krásné lesní cestě k hájovně Nová Huť. Je nenáročná, občas je třeba dát pozor na cyklisty a je dlouhá cca 6 km.

 

Trasa lázeňský park u Lázní Aurora

Je to trasa vhodná pro začátečníky, lázeňských hostů je zde přiměřeně, oceníte zejména nádherné prostředí, rovinatý terén a snadný přístup.

Apartmán u centra města - NOVINKA -

Nabízíme ubytování hotelového typu, v klidné lokalitě Třeboně, jen 300 m od historického centra města, rybníka Svět nebo Bertiných lázní.

více

BŘEZEN 2019 v Třeboni

V měsíci březnu můžete v Třeboni navštívit Recitál Ireny Budweiserové a Jakuba Racka.

O víkendu 16. a 17. března 2019 se bude v Třeboni konat opět po roce  Poetická Třeboň

 

Ubytování v Třeboni najdete v našem penzionu, který je otevřený CELOROČNĚ.

 

více

VELIKONOCE 2019 v Třeboni - ubytování

Přijeďte si do Třeboně užít jarní počasí a Velikonoční svátky. V letošním roce Velikonoce vycházejí téměř na konec dubna, navíc již v pátek 19.4. je státní svátek a tedy volno. Ideální pro prodloužený víkend na kolech.

 

20. dubna se na Masarykově náměstí bude konat tradiční akce KVĚTINOVÁ TŘEBOŇ, kde najdete květinové trhy s nabídkou zahradnického a zahrádkářského sortimentu.

Co dělat v Třeboni?

více

Kulturní akce v Třeboni v roce 2019

Během vaší dovolené v Třeboni můžete využít široké nabídky kulturních akcí. Především v jarních a letních měsících se na Třeboňsku konají nejrůznější koncerty, divadla, výstavy...

 

Jaké jsou akce v roce 2019?

více

Rezervace ubytování pro rok 2019

Jaké jsou termíny akcí pro rok 2019?

Už nyní si můžete rezervovat ubytování v Třeboni na léto 2019.

Vybírat můžete z atraktivních volných termínů. Ubytování od 300 Kč za osobu.

 

více
ubytování Třeboň penzion Na Kopečkuubytování v chatě Třeboňubytování Třeboňubytování Třeboň penzionceník ubytování Třeboňkontakt ubytování Třeboňapartmán Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím